-3.6 C
Brno
Pondělí, 30 ledna, 2023
DomůSvetZAŽITE CUDZIE KRAJINY AUTENTICKY, OČAMI MIESTNYCH

ZAŽITE CUDZIE KRAJINY AUTENTICKY, OČAMI MIESTNYCH

Patríte medzi tých, čo radi spoznávajú nové kraje a ľudí v nich žijúcich a nebaví vás jazdiť s cestovnými kanceláriami a behať z miesta na miesto s ďalšími stovkami turistov? Máme pre vás tip na jednu neobvyklú cestovnú platformu, ktorá vám dokáže zaistiť autentickú dovolenku. Dokáže vás totiž spojiť s Čechmi a Slovákmi, ktorí v mieste, ktoré hodláte navštíviť, dlhodobo žijú a výborne ho poznajú a tí sa stanú vašimi sprievodcami.

Možno ste už niekedy navštívili svojich známych či príbuzných v zahraničí a tí vás urobili po miestach, na ktoré nechodia turisti, vzali vás do svojich obľúbených miestnych reštaurácií a na miestne trhy. Nemali ste žiadny problém sa dohovoriť či čokoľvek nájsť. A presne to ponúka Likexpats.

Zažite cudzie krajiny autenticky, očami miestnych
Likexpats.com je platforma, ktorá prepája Čechov a Slovákov žijúcich v zahraničí s tými, ktorí túžia ich krajinu navštíviť. Títo Česi a Slováci dokážu zaistiť prehliadky miest, výlety alebo rôzne zážitky s miestnymi. Všetko v češtine alebo slovenčine, takže sa jednoducho zaobídete bez znalosti lokálneho jazyka a nebudete nijako obmedzení. Vďaka miestnemu sprievodcovi zažijete veci a navštívite miesta, ktoré vám žiadna turistická agentúra neponúkne. Zažijete krajinu tak, ako ju zažívajú jej obyvatelia, úplne autenticky.

Agentúru založil Tomáš Naňák, ktorý vychádzal z vlastnej skúsenosti. „Pred 4 rokmi som sa odsťahoval do zahraničia, konkrétne do Španielska. Bolo to prvýkrát, keď som zažil zahraničie nie ako turista, ale ako miestne. Uvedomil som si obrovský rozdiel, aký je medzi klasickou turistickou návštevou prostredníctvom agentúry a návštevou s miestnym sprievodcom, ktorý je tu doma”, hovorí Tomáš o nápade založiť špeciálnu cestovnú agentúru. Vďaka jeho nápadu môže teraz ktokoľvek prežiť svoju dovolenku ako miestny a zažiť to, čo by inak nezažil.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články